Studenti 4.A se 22.6. zúčastnili exkurze „Po stopách Zlaté stezky“. Program byl zahájen osvěžujícím koupáním v Křišťanovickém rybníku. Následně jsme se vydali na pěší cestu zpět do Prachatic po historické trase Zlaté stezky. Během pochodu si žáci připomněli význam této slavné obchodní cesty a užili si příjemný den v krásné přírodě.




