Zajímavá aplikace na procvičení slovíček

Naši dva bývalí studenti Pavel Ludačka ve spolupráci s Markétou Ludačkovou (Žuravskou) vytvořili výukový materiál ve formě interaktivní webové stránky, která pomáhá při procvičování anglických slovíček a frází.

„Rád bych projevil malou vděčnost Vašemu gymnáziu, jehož přínos mě doprovodil až k sepisování diplomové práce. Během studia chemie jsem na vlastní kůži pocítil, jak užitečná je znalost anglického jazyka při pronikání do exaktních věd. Díky diplomové práci jsem se tedy začal učit anglicky intenzivněji. Při tom mi značně pomohly základy získané na gymnáziu. Proto jsme ve spolupráci s mou manželkou vytvořili výukový materiál ve formě interaktivní webové stránky, která mi pomáhá při procvičování anglických slovíček.“

V současné době obsahuje kompletní slovníček z učebnic úrovně B1 (asi 800 slov a frází) a její rozšířenou verzi (asi 2600 slov). Stránku si lze jednoduše stáhnout a otevřít v internetovém prohlížeči. Zapálení studenti s vášní pro informatiku si určitě dokáží přidávat další slovíčka a fráze podle potřeby.

Věříme, že naši studenti aplikaci vyzkoušejí a zároveň děkujeme za poskytnutí tohoto materiálu.

Soubory ke stažení

Poslední aktuality