Návrat do školy

Milí studenti,
nastal čas návratu do školy! Prázdniny rychle utekly a v pondělí se společně znovu vrátíme zpět do školního kolotoče. Doufám, že jste si prázdniny náležitě užili a nabrali novou energii na to, co nás čeká.

Prázdniny jsou jako pestré dobrodružství, kde každý z vás měl možnost objevit něco nového, prohloubit své zájmy a možná i odpočinout od školních povinností. Možná jste nahlédli do světa, který byl dříve neznámý, nebo jste strávili čas s rodinou a přáteli, což jsou ty nejkrásnější chvíle. Ale teď je čas se vrátit k společným dobrodružstvím, která nás čekají ve školních lavicích.

V minulém školním roce jste byli skvělou součástí školního týmu. Vaše energie, zvídavost a odhodlání tvoří tu nejlepší atmosféru, kterou si můžeme přát. Věřím, že společně dokážeme i tento školní rok udělat takový, abychom na něj mohli s nadšením vzpomínat. Bude to výzva, to je jasné, ale vím, že máme všechny předpoklady to zvládnout.

Naši učitelé jsou připraveni vás inspirovat, vést vás novými znalostmi a podporovat vás ve vašem osobním růstu. Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli překonat překážky, rozvíjet vaše talenty a připravit vás na budoucnost. Vaše úspěchy jsou naší odměnou, ať už jsou to malé kroky nebo velké skoky vpřed.

Pamatujte, že škola je místem nejen pro učení se, ale také pro tvorbu vzpomínek a vytváření přátelství. Nyní je ten správný čas navázat nová spojení a posílit ta stará. Ať jste tady už několik let, nebo právě začínáte, patříte do naší školní rodiny a vaše přítomnost má pro nás velký význam.

Těším se na setkání s vámi v učebnách, na chodbách, v tělocvičně i bufetu a při různých akcích, které pro vás budeme připravovat. Doufám, že budeme spolu prožívat radosti ze získávání nových znalostí, z objevování světa kolem nás a ze vzájemného sdílení.

Přeji vám úspěšný start do nového školního roku.

Jana Dejmková
ředitelka školy